21 listopada Dzień Pracownika Socjalnego
21 listopada Dzień Pracownika Socjalnego
Wszystkim Pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rajczy z okazji Dnia Pracownika Socjalnego składam najserdeczniejsze życzenia oraz wyrazy wdzięczności i uznania za codzienny trud i zaangażowanie.
Dziękuję za Waszą chęć pomocy osobom potrzebującym w problemach życiowych jak i tych dnia codziennego.
Życzę wytrwałości, satysfakcji z pracy i siły do dalszego pomagania a także pomyślności w życiu osobistym i zawodowym oraz dużo zdrowia i aby dobro, które niesiecie potrzebującym zawsze do Was wracało.
Z wyrami szacunku
Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rajczy Magdalena Probosz-Walkarz


